| 용법 | 기초 드릴링 도구 |
|---|---|
| 보증 | 1년 |
| 제품명 | 드릴링 장비 Soilmec SR60/SR40/SR518/R622HD /SR80을 위한 기초 드릴링 도구 Kelly Bar 4X13m |
| 유형 | 연동 / 마찰 |
| 드릴링 깊이 | 20-120m |
| 이름 | 토양 버킷 |
|---|---|
| Package | wooden case |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| 포장 세부 사항 | 주문 제작됩니다 |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| 종류 | 연동 /마찰 /결합 된 Kelly Bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| 사용 | 광석 채굴, 깊은 펀딩, 도로, 다리, 시추 도구 |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| 유형 | 드릴 |
|---|---|
| 패키지 | 사례 |
| 조각 수 | 1 |
| 재료 | 철강, 고급 품질 탄소강 |
| 크기 | 사용자 정의 |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| 요소 | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| 적용 | 포스트 구멍 파기 기계,큰 칼리버 펠 기초 펠링 |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| 요소 | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| 보증 | 0개월 |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| 보증 | 6개월 |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill soilmec Type interlocking kelly bar for Piling |